Navigácia

Školský rok 2008 - 2009

 

Trieda: 4AI

Odbor: chemická informatika

Triedny: Mgr. Beáta Chrienová

 

 

  1. Adam Bahno, Žiar nad Hronom
  2. Bernadeta Jámborová, Veľký Krtíš
  3. Michaela Kerestešová, Banská Bystrica
  4. Martina Laurová, Žiar nad Hronom
  5. Tomáš Maďar, Banská Štiavnica
  6. Denisa Sentineková, Banská Štiavnica
  7. Barbora Stajníková, Žiar nad Hronom
  8. Alžbeta Španielová, Veľký Krtíš
  9. Barbora Štubňová, Banská Štiavnica
  10. Radoslava Veselovská, Banská Štiavnica
  11. Michaela Vincentová, Žiar nad Hronom
  12. Lukáš Výboch, Banská Štiavnica

 

Trieda: 4AK

Odbor: konzervátorské a reštaurátorské práce

Zameranie: papier, staré tlače a knižné väzby

Triedny: Mgr. Beáta Chrienová

 

  1. Lucia Bujňáková, Bardejov
  2. Eva Kukurová, Žiar nad Hronom
  3. Lenka Nebusová, Banská Bystrica
  4. Adam Pižurný, Banská Štiavnica
  5. Ivan Slosiar, Banská Štiavnica
  6. Júlia Šmálová, Banská Štiavnica
  7. Veronika Uhlerová, Banská Štiavnica

 

Trieda: 4AO

Odbor: odevný dizajn

Triedny: Mgr. Beáta Chrienová

 

  1. Mária Dzianová, Nová Baňa
  2. Soňa Hluchá, Nitra
  3. Mária Chrienová, Krupina
  4. Monika Kamodiová, Nová Baňa
  5. Júlia Korimová, Banská Štiavnica
  6. Monika Letkovičová, Banská Štiavnica
  7. Annamária Makovníková, Veľký Krtíš
  8. Mária Sitárová, Žiar nad Hronom
  9. Sláva Sliačanová, Žiar nad Hronom
  10. Daniela Šalátová, Krupina

 

Trieda: 4G

Odbor: geodézia, kartografia a kataster

Triedny: Ing. Daniela Sokolovičová

 

  1. Dominik Bača, Žiar nad Hronom
  2. Marianna Bugáňová, Čadca
  3. Michal Červeň, Banská Štiavnica
  4. Tomáš Čižmárik, Banská Štiavnica
  5. Katarína Čížová, Banská Štiavnica
  6. Peter Debnár, Zvolen
  7. Veronika Francová, Partizánske
  8. Michal Galát, Banská Štiavnica
  9. Pavel Jamrich, Zvolen
  10. Miroslav Janovský, Zvolen
  11. Matej Krajčík, Zlaté Moravce
  12. Lucia Longová, Zvolen
  13. Terézia Ľuptáková, Detva
  14. Jana Petrášková, Handlová
  15. Martina Petrovkinová, Veľký Krtíš
  16. Veronika Soldánová, Banská Štiavnica
  17. Martin Szegéň, Banská Štiavnica
  18. Katarína Šimonovičová, Banská Bystrica
  19. Kristína Šimová, Banská Štiavnica
  20. Barbora Zacharová, Banská Štiavnica

 

Trieda: 4K

Odbor: konzervátorstvo a reštaurátorstvo

Zameranie: omietky a štuková výzdoba

Triedny: Ing. Peter Coplák

 

  1. Ivana Caková, Přerov
  2. Petra Farbáková, Žiar nad Hronom
  3. Annamária Fiľová, Zvolen
  4. Nikola Chalmovská, Bojnice
  5. Eva Katalinová, Veľký Krtíš
  6. Barbara Krippnerová, Sant Peterburg
  7. Michal Mäsiar, Krupina
  8. Ján Špiner, Poprad
  9. Adriána Šuhajdová, Bojnice
  10. Lenka Trnovská, Brezno

 

Trieda: 4P

Odbor: polytechnika

Triedny: Ing. Peter Coplák

 

  1. Roderik Bóna, Nová Baňa
  2. Lucia Dodoková, Krupina
  3. Tomáš Falát, Banská Štiavnica
  4. Pavel Fehér, Litoměřice
  5. Jana Gregušová, Banská Štiavnica
  6. Tomáš Jaňák, Žiar nad Hronom
  7. Marek Javorský, Banská Štiavnica
  8. Peter Macko, Nová Baňa
  9. Andrea Maruniaková, Banská Štiavnica
  10. Juraj Pekárik, Nová Baňa
  11. Ján Sojka, Simleu Silvanici
  12. Zuzana Špirková, Martin
  13. Marek Šuška, Levice
  14. Roman Tenkel, Banská Štiavnica

 

Trieda: 4Z

Odbor: životné prostredie

Triedny: PhDr. Dana Bartošová

 

  1. Lenka Balgová, Veľký Krtíš
  2. Peter Beľák, Banská Bystrica
  3. Martina Bernátová, Bojnice
  4. Ivana Blaškovičová, Žiar nad Hronom
  5. Martin Bolha, Veľký Krtíš
  6. Peter Fidluš, Krupina
  7. Erika Filúšová, Skalica
  8. Veronika Gazdová, Nová Baňa
  9. Ján Hlinický, Banská Štiavnica
  10. Adam Kallo, Banská Štiavnica
  11. Martin Kopál, Banská Bystrica
  12. Zuzana Kozáriková, Nová Baňa
  13. Katarína Lihanová, Brezno
  14. Katarína Miekinská, Veľký Krtíš
  15. Zuzana Michníková, Banská Štiavnica
  16. Barbora Nepšinská, Banská Štiavnica
  17. Jozef Polťák, Dolný Kubín
  18. Katarína Sivčáková, Dolný Kubín
  19. Ľudmila Stieranková, Veľký Krtíš
  20. Viktória Šturmankinová, Rožňava
  21. Radka Uramová, Žiar nad Hronom
  22. Marek Večerek, Dolný Kubín
  23. Matúš Vigaš, Banská Bystrica
  24. Lucia Vladárová, Veľký Krtíš
  25. Ivana Výbochová, Nová Baňa

 

Novinky

Kontakt

  • Stredná priemyselná škola Samuela Mikovíniho, Akademická 13, 969 15 Banská Štiavnica
    Akademická 13, 969 15 Banská Štiavnica
  • 045/6911431

Fotogaléria